Genel

Danıştay Toplantısında gerginlik! Trt kamerasından işte o anlar

Metin FEYZİOĞLU ile Başbakan Erdoğan arasında gerginliğe sebep olan o anlar Trt kameralarına böyle yansıdı. “Edepsizlik yapıyorsun” diye Feyzioğlu’na yüklenen Başbakan Erdoğan “Van ile söylediklerinin hepsi yalan” diye sitem etti. Başkan 25 dakika konuştu sen ise 1 saattir konuşuyorsun diye toplantının moderasyonuna da sinirlenen başbakan salonu terk etti.

Trt kamerasından işte o anlar

 

 

trt_kamerasindan_erdoganin_tepkisi_video13997277260_h1156529[1]

 

 

 

Yazan: Mâkul Düşünce (31 adet yazısı var)

Mâkul Düşünce web sitesinin kurucusu ve yöneticisi. Gündeme dair olayları bu sitede yorumluyor. Sosyal medyadaki hesapları ise aşağıdadır.


Yorumları Göster

İçeriğimize değerli yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 Mayıs 2012 tarihinde Beta olarak yayına giren web sitemiz, gündeme dair olayları objektif bir biçimde ele alan özgün analizler barındırmaktadır. Aktüel ve toplumsal olaylarla da alakalı fikir beyan eden Mâkul Düşünce, kişisel bir çalışma olarak başlamış olup, ilerleyen zamanda bünyesine katacağı yazarlarla “Mâkul Düşününler’in Portalı” olmak gibi bir hedefi vardır.

Copyright © 2012 - 2018 Mâkul Düşünce. Yazılanlar yazarların şahsi kanaatlerinden oluşur. Kaynak belirtmek suretiyle paylaşılabilir. Themetf

Yukarı